Letní múzický kemp 2021

Jaké je to žít sen jako muzikálový herec, malíř, muzikant nebo zpěvák? To se dozvíš na našich letních kempech! Pak už jen světla, plné hlediště lidí, trocha adrenalinu… A tvá hvězdná dráha začíná!

rekreační středisko Revika, Vizovice

Letní kempy po schválení Výzvy Letní kempy 2021 vyhlášené MŠMT(Č. j.: MSMT-8385/2021–1) budou plně hrazeny z této dotace (v případě neschválení dotace cena Letního kempu 3800 Kč).

Letošní rok pořádáme: Výtvarný kemp (15 dětí), Hudební kemp (15 dětí), Pěvecký kemp (15 dětí) a Literárně dramatický kemp (15 dětí). Naše letní kempy jsou určeny pro děti od 6 do 15 let a jsou tematicky zaměřeny. Naším hlavním cílem je rozvoj dětí, a to především v těchto oblastech: divadelní a hudební projev, výtvarné cítění, zpěv, týmová spolupráce, podpora tvůrčího potenciálu dětí, ekologická výchova, rozvoj komunikačních dovedností a aktivní sociální učení.

Ubytování: Hlavní budova – pokoje 3–4 lůžkové, na pokoji umyvadlo, sociální zařízení na chodbě, v přízemí se nachází jídelna, TV místnost, velký sál, bufet, venkovní bazén, hřiště

Strava: Je zajištěna plná penze – dvakrát svačina + pitný režim. Snídaně je formou bufetu, velký výběr a vše čerstvé. Pobyt začíná čtvrteční večeří a končí středeční večeří. Je možno zajistit i jakoukoliv dietu. (např. bezlepková, vegetariánská strava apod.)

V případě nejasností se ozvěte na: tel.: 797972421 nebo e-mail: noskova@zusmorava.cz