10. LETNÍ MÚZICKÝ KEMP - Ať žijí duchové! 17. 7.–24. 7. 2022

Jaké je to žít sen jako muzikálový herec, malíř, muzikant nebo zpěvák? To se dozvíš na našem letním kempu! Pak už jen světla, plné hlediště lidí a tvá hvězdná dráha začíná!

Předností našich táborů je rodinná atmosféra, individuální přístup ke každému dítěti. Přijímáme 30–35 dětí, kterým se bude věnovat 6 vedoucích a 1 zdravotník. Pobyt proběhne pod dohledem odborných pedagogů naší Základní umělecké školy MORAVA Zlín. Naším hlavním cílem je rozvoj dětí, a to především v těchto oblastech:

  • divadelní a hudební projev
  • výtvarné cítění
  • zpěv
  • týmová spolupráce
  • podpora tvůrčího potenciálu dětí
  • ekologická výchova
  • rozvoj komunikačních dovedností
  • aktivní sociální učení

Zkrátka chceme děti učit pracovat s hudbou a zpěvem, pohybovat se v kolektivu, na divadelní scéně, v přírodě, hrát nové hry a zažít plno legrace .Cílem celého týdne je úspěšně nastudovat novou divadelní hru a dobře se u toho pobavit.

Termín konání: od neděle 17. 7. 2022 – do neděle 24. 7. 2022 Pro holky a kluky ve věku 6–16 let rekreační středisko Revika, Vizovice Cena: 4 900,– Omezená kapacita!

Ubytování: Hlavní budova – pokoje 2–4 lůžkové, na pokoji umyvadlo, sociální zařízení na chodbě, v přízemí se nachází jídelna, TV místnost, velký sál, bufet, venkovní bazén, hřiště

Strava: Je zajištěna plná penze + dvakrát svačina + pitný režim. Snídaně je formou bufetu, velký výběr a vše čerstvé. Pobyt začíná nedělní večeří a končí nedělní večeří. Je možno zajistit i jakoukoliv dietu. (např. bezlepková, vegetariánská a­pod.)

Přihláška ke stažení

Vyplněnou přihlášku zaslat na adresu noskova@zusmorava.cz nebo na adresu Společnosti přátel ZUŠ MORAVA, Holešovská 271, 763 16 Fryšták

VÍCE INFORMACÍ na tel: 797 972 421 TĚŠÍME SE NA VÁS MARTINA NOSKOVÁ

LETNÍ MÚZICKÝ KEMP 2020/2021

Jak se žilo na Sicílii ve 13. století?

To si vyzkoušela skupina dětí ve Vizovicích na Revice. Po roční pauze se vydali mladí muzikanti ze zlínského okolí, aby odstartovali prázdniny tvořivou uměleckou činností. Vrcholem tohoto snažení byla „Hra o statečném králi Kostislavovi a jeho sličné manželce, královně Matyldě“. Toto představení bylo protkané spoustou písniček a doprovázené živou kapelou. Přestože bylo na nácvik méně času, než na co byli vedoucí zvyklí, děti se ničeho nezalekli a celé představení zvládli nacvičit během neuvěřitelných 5 dnů. Šestý den proběhla dopoledne veřejná generální zkouška pro naše přátele z organizace Paprsek z Vyškova, se kterými se každý rok na Revice potkáváme a odpoledne proběhla premiéra představení pro rodiče, prarodiče, sourozence. Celý týden se nesl v uměleckém duchu. Děti nacvičovali divadlo, zpěváci se učili písně, kapela cvičila doprovodné melodie, výtvarníci malovali kulisy a tvořili se rekvizity a také kostýmy k dokreslení atmosféry 13.století na Sicílii. Mimo tyto činnosti si však děti užili i koupání v bazénu, diskotéku, týmové hry jako jsou Zločinci, Šifra, sportovní odpoledne a samozřejmě společný táborák se špekáčky. Za organizaci letošního ročníku patří velké poděkování vedoucím Martině Noskové, bez které by se tábor neuskutečnil, Janě Šindelářové a Pavlu Chmelíkovi za scénář a režii, Nikol Škubalové, Jitce Rafajové za hudební za pěveckou sekci, Lence Ficové za organizaci při tvorbě kulis a výtvarných aktivit, Petru Noskovi za tvorbu a realizaci volnočasových aktivit, Kláře Šenkyříkové a Aleně Dostálové za zdravotnický dohled. Také děkujeme za významnou finanční podporu MŠMT, všem rodičům a ZUŠ MORAVA.

Velmi se těšíme na 10. ročník, který je už teď ve fázi příprav.

Společnost přátel ZUŠ MORAVA, z.s.

KERAMICKO VÝTVARNÝ KROUŽEK SE STÁLE NEVYUČUJE

Vážení rodiče,

na základě mimořádného opatření č. 9/2020 Krajské hygienické stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně, ze dne 1. 10. 2020, Vám sděluji, že od pondělí 5. října. 2020 do odvolání naše škola nevyučuje keramicko výtvarný kroužek. Ráda dětem poskytnu keramickou hlínu , aby si doma vytvořily dle vlastní fantazie svůj výrobek.

Děkuji za pochopení Martina Nosková