12. LETNÍ MÚZICKÝ KEMP - 29. 6.–7. 7. 2024

Pozor! Změna lokality! Vizovice – Rekreační středisko REVIKA
Vážení rodiče, dovolte mi, abych Vás a Vaše děti oslovila a pozvala i v letošním školním roce na 12. ročník Letního múzického tábora, který se uskuteční ve Vizovicích v rekreačním středisku REVIKA. Tábor se koná pod záštitou Společnosti přátel ZUŠ MORAVA Zlín.

Předností našich táborů je rodinná atmosféra a individuální přístup ke každému dítěti. Přijímáme 30–35 dětí, kterým se bude věnovat 8 vedoucích + 1 zdravotník. Pobyt proběhne pod dohledem odborných pedagogů naší základní umělecké školy MORAVA Zlín.

Naším hlavním cílem je rozvoj dětí, a to především v těchto oblastech:

  • divadelní a hudební projev
  • výtvarné cítění
  • zpěv
  • týmová spolupráce
  • podpora tvůrčího potenciálu dětí
  • ekologická výchova
  • rozvoj komunikačních dovedností
  • aktivní sociální učení

Zkrátka chceme děti učit pracovat s hudbou a zpěvem, pohybovat se v kolektivu, na divadelní scéně v přírodě, hrát nové hry a zažít plno legrace. Cílem je úspěšně nastudovat novou divadelní hru a dobře se u toho pobavit.


Termín konání: od soboty 29. 6. 2024 – do neděle 7. 7. 2024
Lokalita: REVIKA (Vizovice)
Cena: 6900,– Kč
Věkové rozmezí: Pro holky a kluky ve věku 6–16 let

Přihláška ke stažení

Vyplněnou přihlášku zašlete na e-mailovou adresu noskova@zusmorava.cz nebo poštou na adresu Společnosti přátel ZUŠ MORAVA, Holešovská 271, 763 16 Fryšták

Příjezd

29. 6. 2024 – sraz na místě (terasa hlavní budovy) ve 14:30–15:00 – rekreační středisko REVIKA (Lázeňská 1035, 763 12 Vizovice)

Odjezd

7. 7. 2024 – ukončení letního múzického tábora bude završeno v odpoledních hodinách divadelním představením. Rodiče si mohou po ukončení děti odvézt domů. (v jiném případě je odvoz do Zlína zajištěn)

Ubytování

Hlavní budova – třílůžkové, čtyřlůžkové nebo pětilůžkové pokoje, sociální zařízení na patře, umyvadlo s teplou vodou na pokoji

Strava

Je zajištěna plná penze + dvakrát svačina + pitný režim. Snídaně je formou bufetu, velký výběr a vše čerstvé. Pobyt začíná sobotní večeří a končí nedělním obědem. Je možno zajistit i jakoukoliv dietu. (např. bezlepková, vegetariánská a­pod.)

Často kladené otázky

Ano, speciální stravy lze vyžádat. Prosím, uveďte tyto požadavky v přihlášce.

Přihlášku naleznete ZDE. Vyplněnou přihlášku zašlete na emailovou adresu noskova@zusmorava.cz.

Ano, je to možné po telefonické domluvě.

Určitě ano. Prosím, specifikujte v přihlášce, na který nástroj dítě hraje.

Ne, to vůbec nevadí. Hlavní je mít zájem o zpěv, umění, tanec, divadlo a týmovou spolupráci.

Tábor nabízí rozmanité sportovní aktivity, týmové hry, výtvarné a kreativní dílničky, pobyt v přírodě, poznání okolí a mnoho dalších zábavných i edukačních aktivit, které doplňují hlavní umělecký program.

Ano. Každý den tábora budou na sociálních sítích ZUŠ Morava publikovány aktuální fotky a videa, které vám přinesou pravidelné novinky a momentky přímo z dění na táboře.

Není Vám něco jasné?

Více informací na tel: +420 797 972 4­21 nebo e-mail: noskova@zusmorava.cz

Těšíme se na Vás! Martina Nosková