11. LETNÍ MÚZICKÝ KEMP - 30. 6.–8. 7. 2023

Pozor! Změna lokality! Velké Karlovice – Hotel Galik
Vážení rodiče, dovolte mi, abych Vás a Vaše děti oslovila a pozvala i v letošním školním roce na 11. ročník Letního múzického tábora, který se uskuteční v krásné přírodě Beskyd ve VELKÝCH KARLOVICÍCH v hotelu GALIK. Tábor se koná pod záštitou Společnosti přátel ZUŠ MORAVA Zlín.

Předností našich táborů je rodinná atmosféra a individuální přístup ke každému dítěti. Přijímáme 30–35 dětí, kterým se bude věnovat 8 vedoucích + 1 zdravotník. Pobyt proběhne pod dohledem odborných pedagogů naší základní umělecké školy MORAVA Zlín.

Naším hlavním cílem je rozvoj dětí, a to především v těchto oblastech:

  • divadelní a hudební projev
  • výtvarné cítění
  • zpěv
  • týmová spolupráce
  • podpora tvůrčího potenciálu dětí
  • ekologická výchova
  • rozvoj komunikačních dovedností
  • aktivní sociální učení

Zkrátka chceme děti učit pracovat s hudbou a zpěvem, pohybovat se v kolektivu, na divadelní scéně v přírodě, hrát nové hry a zažít plno legrace. Cílem je úspěšně nastudovat novou divadelní hru a dobře se u toho pobavit.


Termín konání: od neděle od pátku 30. 6. 2023 – do soboty 8. 7. 2023
Lokalita: Hotel Galik (Velké Karlovice)
Cena: 8000,–
Věkové rozmezí: Pro holky a kluky ve věku 6–16 let

Přihláška ke stažení

Vyplněnou přihlášku zašlete na e-mailovou adresu noskova@zusmorava.cz nebo poštou na adresu Společnosti přátel ZUŠ MORAVA, Holešovská 271, 763 16 Fryšták

Odjezd

30. 6. 2023 – předpokládaný společný odjezd ve 14:30 autobusem

Příjezd

8. 7. 2023 – ukončení turnusu bude završeno v odpoledních hodinách divadelním představením. Rodiče si mohou po ukončení děti odvézt domů. (v jiném případě je odvoz do Zlína zajištěn.)

Ubytování

Hlavní budova – třílůžkové, čtyřlůžkové nebo pětilůžkové pokoje, sociální zařízení na patře, umyvadlo s teplou vodou na pokoji, některé z pokojů jsou vybaveny patrovými postelemi

Strava

Je zajištěna plná penze + dvakrát svačina + pitný režim. Snídaně je formou bufetu, velký výběr a vše čerstvé. Pobyt začíná nedělní večeří a končí nedělní večeří. Je možno zajistit i jakoukoliv dietu. (např. bezlepková, vegetariánská a­pod.)

Není Vám něco jasné?

Více informací na tel: +420 797 972 4­21 nebo e-mail: noskova@zusmorava.cz

Těšíme se na Vás! Martina Nosková